Mörk

Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan 

Prenumerera
visningar 5mn
97% 51 477 1 554

fanlink.to/EraRamazan
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

Teksti: Arian AGUSHI
Melodia: Kreshnik AVDIU
Aranzhman: Ardian KASTRATI
Mix & Mastering: Rrahman KRYEZIU
Video: Imagine FILMS
Skenari & Regjia: Arian AGUSHI

@Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi
Connect with Adem Ramadani
AdemRamadanifaqjazyrtare
ademramadani78

#GoldAG #ademramadanizyrtare #ONIMA

Nöje

Publicerades den

 

13 apr 2021

Dela:

Videowebbadress:

Ladda ner:

Läser in.....

Lägg till i:

Lägg till i
Titta senare
Kommentarer 100   
Rexhep Treshnjeva
Rexhep Treshnjeva 11 minuter sedan
ju knoft zemra ☝
gezime tafxhafa
gezime tafxhafa 2 timmar sedan
Me tëvërtetë është shumë e bukur
Meti Hargaja
Meti Hargaja 2 timmar sedan
Zebra ju knoft Allah ju shperblevt te Dyve 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Meti Hargaja
Meti Hargaja 2 timmar sedan
Shpirti ju knoft🙏🙏🙏🙏🙏
DREAM OF CHARLI D'AMELIO
DREAM OF CHARLI D'AMELIO 11 timmar sedan
sikur te gith te kishim qen musliman e te lutim allahun qe krijoi cdo gje ZOTI AGJERIMIN JA U PRANOFT 💘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Eda Axhami
Eda Axhami 12 timmar sedan
Urime bajrami musliman
Herolinda Halilaj
Herolinda Halilaj 17 timmar sedan
Zoti ja u pranoft te gjithve muslimanve
Fation tony
Fation tony 18 timmar sedan
Allahu ju shperbleft me xhehnet ju dhe te gjithe myslimanet kudo ne bot zoti ja pranoft sakrificen dhe mundin qe bejn per tmadhin allah dhe per kedo qe te pakten e permend ne kete muaj te begat zotin dhe ketyre dy bylbylave zoti i dhasht me tmirat
Erza Zeneli
Erza Zeneli 19 timmar sedan
urime razani❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻shum e shum
Erza Zeneli
Erza Zeneli 19 timmar sedan
alah fale❤️❤️🥰🥰😍🤩🥺😢😭😓😥🤗😰😪😷🤧🤲🏻🤲🏻🤲🏻👏🏻🤲🏻🤲🏻
sara imran
sara imran 19 timmar sedan
Allahu te Nderofte Adem Ramadani per kyt ilahi te mrekullueshme 🤲🏻🤲🏻
fouoii gyhh
fouoii gyhh 22 minuter sedan
Zoti ju ndimoft gjithve
Bajram Beganaj
Bajram Beganaj 22 timmar sedan
Shum bukur mashalla 🕋🕋🕋🕋🕋❤️❤️❤️🕌🕌🕌🕌
Femi Sefa
Femi Sefa Dag sedan
Amin. Amin. Zoti. Vshrblej amin
Liona Perteshi
Liona Perteshi Dag sedan
ALLAHU 💕💕💕💕💓💓💜💜💙
Enver Allciniku
Enver Allciniku Dag sedan
Hallall te dyve .
Ermal 54
Ermal 54 Dag sedan
Zoti na ruajt ishalla
ORNELA ZYLFA
ORNELA ZYLFA 15 timmar sedan
Mashallah. Urime te gjith myslymaneve kudo qe jan. Zoti para ne mbrapa
ueeuu Shabani
ueeuu Shabani Dag sedan
Hwbsh qq qys whuq 1hchq qucuq wucuwuw
Mubexhel Bajrami
1gy
Ardi Kasami
Ardi Kasami Dag sedan
😇😇😇😇😇ahlla
vera palloshi
vera palloshi Dag sedan
wiah🤲
Celular Line
Celular Line Dag sedan
Gold Ag ska fjal per ty je i pa pershkushem respekte zoti te rujt e mos pafsh keq me si bravo per kengen
Oligers Xhafa
Oligers Xhafa Dag sedan
Rrenqethje mishi 🤲🏻
Ushti Ushti
Ushti Ushti Dag sedan
Hallall e pac vella 🕋☪️
Aziz Buzolli
Aziz Buzolli Dag sedan
Amin
lejla morina
lejla morina Dag sedan
Bosi
Suela Hoxha
Suela Hoxha 2 dagar sedan
🙏🙏🙏😇
lindita Havolli
lindita Havolli 2 dagar sedan
Zoti ju bekoft me ke ni ba me zemer me kajt se jam rrit pa nan me gjyshin I cilli u kan nje engjull njeri I knushem mka rrit me gjitha te mirat ishalla zoti me gjent e ka shperblu
bowen voowy
bowen voowy 17 timmar sedan
Do tua thyejmë të gjitha rekordet botrore InShaAllah! Allahu ju ruajtë!!!
Dekretuesi Dekret
Dekretuesi Dekret 2 dagar sedan
Nana Adem Ramadan nuk bon ma, per qita jam i sigurt. ❤️👏🏾❤️❤️❤️🐐
ADNIT
ADNIT 2 dagar sedan
Super
Brendon Bytyci
Brendon Bytyci 2 dagar sedan
😘😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤
Brendon Bytyci
Brendon Bytyci 2 dagar sedan
Urime ramazani
daim Hmza
daim Hmza 2 dagar sedan
😭😭🤝🤝🤲🤲😞😞😞🕌🕌👍👍👍👍🎆🎆🧒🧒🧒🧒😘🥰😘😘😊😘😘😘😘
ueeuu Shabani
ueeuu Shabani 2 dagar sedan
Y sezwwys wh
Erdi Hajredini
Erdi Hajredini 2 dagar sedan
O zoti ju bekoft shum keng e qellume
hen ko
hen ko 3 dagar sedan
Urime gjith muslimanve muaji i shejt i Ramazanit 🤲🏻❤️
Emily An
Emily An Dag sedan
Vëllezër dhe motra të besimit islam, Urime muaji i veçantë dhe i bekuar i Ramazanit🌙! Ta shfrytëzojmë këtë muaj të mëshirës, paqes, bamirësisë për reflektim dhe përmirës
Vlora Zeqiri
Vlora Zeqiri 3 dagar sedan
Respekt per Adem Ramadanin ju lumt se naknaqet zemerat 🙏🙏
Nazmi Odai
Nazmi Odai 3 dagar sedan
Shum qef e kam ket Muzak me ben me lot
Endi Sllamniku
Endi Sllamniku 3 dagar sedan
5 milion views per 3 jav "13 prill - 9 maj" 👏 ju lumt shum ilahi e bukur. Allahu ju ruajt e ju shpërbleftë për këtë ilahi të bukur qa na e sollet e na e knaqt shpirtin se qdo dite me e degju nuk bohet bajat. Allahu ju dhasht sa me shum suksese se e meritoni me të vërtetë ❤️🤲👏👏👏
opzz xsin
opzz xsin 2 dagar sedan
gjith besimtareve musliman.dhe i shperbleft me.te.mirat e tij te pafund.Amin🤲
opzz xsin
opzz xsin 3 dagar sedan
Urime gjith muslimanve muaji i shejt i Ramazanit ☝🏻🤲🏻❤️
DREAM OF CHARLI D'AMELIO
DREAM OF CHARLI D'AMELIO 11 timmar sedan
@Emily An aminnn
Emily An
Emily An Dag sedan
Urime gjith muslimanve muaji i shejt i Ramazanit 🤲🏻❤️
Asman Hoti
Asman Hoti 3 dagar sedan
Do tua thyejmë të gjitha rekordet botrore InShaAllah! Allahu ju ruajtë!!!
fouoii gyhh
fouoii gyhh 21 minut sedan
GJITH FALEMINDERIMET I TAKOJN VEQ ZOTIT 🤲☝❤
Gezim Tafa
Gezim Tafa 3 dagar sedan
Hj
sofe ademaj
sofe ademaj 3 dagar sedan
duh
California California
California California 3 dagar sedan
Zemra ju knoft tdyve allahu ja pranoft ramazanin Amin 🤲🙏🙏
opzz xsin
opzz xsin 3 dagar sedan
Ü
ekrem ekremi
ekrem ekremi 3 dagar sedan
Mire shume Allahu ju ruajt. Po vallah qashtu ka qene.
Floriana Ibrahimi
Floriana Ibrahimi 3 dagar sedan
👏👏👏👏
Sumejra Imeri
Sumejra Imeri 3 dagar sedan
Urime ramazani
Amra Ferati
Amra Ferati 3 dagar sedan
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Mario Terezia
Mario Terezia 3 dagar sedan
Adem Ramadani Gold AG Allahu Ju Ruajt Amin Ya Rrabin
ueeuu Shabani
ueeuu Shabani 4 dagar sedan
m htgdg gtdg gtdg gdg gdgdg mhdg
Anuar Halili
Anuar Halili 4 dagar sedan
Allahu ju rujt
Muabije Mustafa
Muabije Mustafa 4 dagar sedan
Ì
Nexhmije Morina
Nexhmije Morina 4 dagar sedan
Amin
Gento Casio
Gento Casio 4 dagar sedan
MeashaAllah shum ilahi e bukur zoti ju nderoft
Miri B
Miri B 4 dagar sedan
teksti Gold Ag dhe zeri Ademit kombinim perfekt ,,, Agjerim te pranuar vllezer e motra ,,
Arijan Idrizi
Arijan Idrizi 4 dagar sedan
Allahu ju shperbleft mashAllah
mahtab ctg21
mahtab ctg21 4 dagar sedan
Where this country
Kercova 6250
Kercova 6250 4 dagar sedan
The language is albanian but it was shot in macedonia 🙂
Alisa Sadiki
Alisa Sadiki 4 dagar sedan
Ü
Dej Javu
Dej Javu 4 dagar sedan
GJITH FALEMINDERIMET I TAKOJN VEQ ZOTIT 🤲☝❤
Mahalakshmi P
Mahalakshmi P 2 dagar sedan
1:52 Win iPhone 12 PRO 🔽 svdown.info/post/video/amumqNdqpHFtxr8.html 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1620629511
Nevrije Osmani
Nevrije Osmani 4 dagar sedan
Zemren ma knaqet me ket ilahi poo shumm ze te mir ke o adem halllall te qoft ❤
bowen voowy
bowen voowy 17 timmar sedan
Urime gjith Muslimaneve muaji bekuar I ramazanit ❤️
Tetova Banesa
Tetova Banesa 4 dagar sedan
Selamu Alejkum die Agjerim te Leht gjith vllezerve Shqiptar Es Bylbila qe na i dhurroi Allahu me na knaq me ket Ilahi Zoti i Bekoft Shqiptaret Aaaamin
Lali XhanTy
Lali XhanTy 4 dagar sedan
MARSHALLA BUKUR VJEN KUR PO E NIGJOJ🤲🤲🤲☝🏽
Zimbeti Zimberi
Zimbeti Zimberi 5 dagar sedan
🥰🤩😇👼🤲🤲🤲🤲👀💝
Melisa Kuqi
Melisa Kuqi 5 dagar sedan
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤️✨🤲🤲🤲🤲
Rexhep Danqi
Rexhep Danqi 5 dagar sedan
😭😭 😭☝👆🙌😭
Albani Alban
Albani Alban 5 dagar sedan
☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻🤲🤲🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 5 dagar sedan
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Nästa
Adem Ramadani - hitet me ilahi
1:24:44
Newkid lagar sin paradrätt!
23:10
Surja el Bekare
2:06:28
visningar 4,5mn
Newkid lagar sin paradrätt!
23:10
HJÄLP!
0:44
visningar 64tn
A Crime Against Childhood
3:30